O firmie

Firma Agromeg Sp. z o.o. została założona w 1999 roku, jako przedsiębiorstwo, którego głównym celem była produkcja drewnianych elementów konstrukcyjnych więźb dachowych, tarcica przeznaczona do budownictwa oraz przemysłu meblarskiego.


Nieprzestanie od początku działalności kładziono nacisk na kompleksową obsługę klienta zarówno biznesowego jak i prywatnego. Wieloletnie starania doprowadziły do zbudowania silnej, lokalnej marki drewnianych materiałów budowlanych. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż dbałość o jakość i konieczność dostarczania materiałów na najwyższym poziomie, przeniosły się na wymierne korzyści firmy i klientów.

Działalność produkcyjna od samego początku związana jest z miejscowością Worławki. Firma Agromeg Sp. z o.o. rozwija się nieustannie. Podnosząc jakość oraz wydajność produkcji. Budując kolejne komory suszarni konwekcyjnej do drewna. Rozwija park maszynowy. Inwestuje w ludzi.

Dokładamy wszelkich starań, by angażować w rozwój firmy członków lokalnej społeczności.
Aktualnie Agromeg Sp. z o.o. dostarcza drewniane elementy budowlane, tarcicę meblarską (iglastą i liściastą), wykonuje usługi budowlane, projektuje, konstruuje i wznosi drewniane konstrukcje wiat, dzwonnic, car portów, altan i domków letniskowych.